Dagar : Timmar : Minuter : Sekunder
Team / Deltagare / Snitt

Anmälan

Anmälan

Generellt

» Sista anmälning är 2017-10-13. Betalningen måste skickas dagen innan!
» Friåkning appliceras automatiskt vid anmälan.
» Boende bokar ni separat, se sidan Boende!
» Tröjor som beställs efter 2017-10-13 kommer att skickas ut i efterhand.

Anmälda team

  1. Team Rispect Sweden / Intersport Eslöv Patrick Persson
    Emil Arvidsson
    Roger Thelander
  2. SLAN Mikael Alm
    Karl Cederblad
    Johan Öhman
  3. Team croccobaits Sebastian Andersson
    Kim Lundberg
    Alexander Björk
  4. Småland Sportfiske 1 Thomas Kofler
    José Luis Mendez Acosta
    Stefan Kießler
  5. Esox Lucifers Håkan Nordberg
    Arnel Derelon
    Björn Enenge
  6. ZAPTEAM GBG Reine Törnkvist
    Tim Suoranta
    Joakim Strandberg
  7. Den onde den gode den fule Mikael Udehn
    Anton Berglund
    Markus Udehn
  8. South End Anglers Pierre Cardoso
    Christoffer Persson
    Michel Cardoso
  9. Verona motor Fishing Team mathias thoren
    tomas andersson
    christer bengtsson
  10. Mojoboats South / Guldmunkarna Oskar Wilnersson
    Eric Thunberg
    Richard Thunberg
  11. MSF Garagebait Fredrik Magnusson
    Fredrik Alminger
    Benny Hamlet
  12. Team Dalton Brothers Andé Ryberg
    Oliver Centrèn
  13. Gefle Profish Team 1 Patrik Carlsson
    Freddie Nurmi
  14. DARTS PREDATORS Mårten Johansson
    Martin Bergman
    Stefan Persson
  15. Lindahls Fiske&Natur Lars Lindahl
    Anders Mikaelsson
  16. BPM Anders Jonsson
    Rikard Didriksson
    Per Lundstedt
  17. Hooked by Ujvari Peter Ujvari
    Anders Ujvari
  18. Team Rockabilly Fishing Kent Olsson
    Marcus Lindgren
    Johan Gröndahl
  19. Catch and win fishing team Victor Felix
    Anton Borg
    Johannes Liljegren
  20. Daphex Fishing Sweden 2 Mattias Lindström
    Martin Tjulin
    Oliver Andersson
  21. Silverfisk Johan Holmgren
    Tommy Nilsson
  22. Team DiTo Tobias Carlsson
    Dick Samuelsson
    Johan Hake
  23. Team Slangsnabben fiske Viktor Erlandsson
    Oskar Erlandsson
    Björn Uddman
  24. Team Piscandi Björn Berg
    Tommy Petersén
    Daniel Örnestav
  25. PÅSLAGET Adam Paskén
    Andreas Strömberg
    Emil bergman
  26. JMV 21 Mattias Fransson
    Mikael Andersson
    Gunnar Zackrisson
  27. TEAM LOCATION Lukas Bergström
    Fredrik Willby
    Christian Enbom
  28. Virveln W.O.G.S. Konsta Lyhnakis
    Joakim Nätterquist
    Per Larsson
  29. StammyBeach 2 Tobias Kärrbrand
    Ranet Barkman
    Olle reinholdsson
  30. Team Argos Active Jonatan Nellfors
    Jonatan Backlund
    Andreas Perdén
  31. Team Fiskekampen Peter Larsson
    Robin Andersson
    Per Linderdahl
  32. Fiskejunkies Fredrik Gren
    Magnus Karlsson
    Johan Nyström
  33. TEAM MÖRTFÖDD 2 Fredrik Vikström
    Hampus Eriksson
  34. TEAM GRÖN TERMOS Tomas Nyberg
    Anders Nilsson
    Kristian Nilsson
  35. Team PikeRockers Benny Andersson
    Johan Karlsson
  36. Team Tre Krokars Fredrik Karlsson
    Henrik Jensen
  37. Team HooKINGS Viktor Karlsson
    Viktor Karlsson
    Henrik turesson
    Henrik turesson
  38. Raymarine Pikhunters Jari Göras Axner
    Eero Haara
    Jussi Jaanus
  39. Wishes for Fishes Joakim Wall
    Tommy Isaksson
    Ulrik Strand
  40. Team GäddSlem Viktor Rosklint
    Martin Damberg
  41. Team Två Spön Andreas Kalfholm
    Gustaf Olhsson
  42. Team Tracker Dalarna Thomas Norman
    Marcus Johansson
    Jonas Kastberg
  43. Fox Rage / Pike Fighter Germany Jürgen Willig
    Lars van Heesch
    Hans Jürgen van Heesch
  44. Team Finnjävlar Tommy Suomela
    Pierre Westin
    Christer Suomela
  45. Team Pikefly Martin jonsson
    Tobias svensson
  46. TEAM FAGERSTA GÄDDHÄNG Tom Bragesjö
    Hugo Bragesjö
  47. Team Gäddstorm 2 Casper Wass
    Andreas Ingrids
    Nicklas Hallnor
  48. S.P.A.T Fredrik andersson
    Henrik Lindqvist
  49. Team WLF Jimmy Bäcklund
    Mathias Falander
    Robert Linden
  50. Team DEA 1.0 Daniel Eriksson
    Tobias Andreen
    Mattias Dahlqvist
  51. Caesar Lures Mikael Hedsén
    Kenneth Wennerqvist
    Fredrik Mouton
  52. Team Rubber Junkies Christopher Eklund
    Fabian Forsgren
    Patrik Jakobsson
  53. WOLFYARD PIKERS Dennis Holmberg
    Krister Lundgren
    Joakim Mörtzell
  54. TEAM PMC Mike Karlsson
    Gert-Ove Bylander
    Anders Björk
  55. Sjövilt Fredrik Schlecker
    Johan Leiding
    Mattias Ljungqvist
  56. Team Dalarnassportfiske 2 Peter söderlund
    Leffe Eriksson
  57. TEAM GÄDDSTORM Haris Beganovic
    Martin Janers
  58. Patriot sweden fishing te@m Emil larsen
    Fredrik olsson
    Michael heydeck
  59. Oakstream fishing team Jens Ekström
    Linus Pettersson
    Christer Eriksson
  60. Team Traktor.Spinn Jems Martinsson
    Tobias Frid
    Olle Martinsson
  61. Skäve farmers Daniel Mårts
    Jens Eriksson
  62. Team Småpojkar Samuel Ternelius
    Gustav Samuelsson
    Felix Pettersson
  63. Team KAP Johan Palmqvist
    Johan Karvik
    Henrik Angel
  64. Team Glupsk Viktor Hult
    Magnus Svensson
    Mathias Eriksson

Anmälda men inte betalda/verifierade: 40.

Incheckade och klara för tävling: 24.

» Checka in med bokningskod