Anmälan

Anmälan

Generellt

» Detta anmäler dig till både fredag och lördag!
» Sista anmälning är 2017-10-18. Betalningen måste skickas dagen efter!
» Friåkning appliceras automatiskt vid anmälan.
» Boende bokar ni separat, se sidan Boende!
» Tröjor som beställs efter 2017-10-18 kommer att skickas ut i efterhand.
» Det här formuläret kräver Chrome/Firefox/Safari. IE stödjs ej.

Anmälan är stängd.

Anmälda team

  1. Team Rispect Sweden / Intersport Eslöv Patrick Persson
    Emil Arvidsson
    Roger Thelander
  2. Team J Emil Jansson
    Jakob Jansson
    Olov Duhs
  3. SLAN Mikael Alm
    Karl Cederblad
    Johan Öhman
  4. Team croccobaits Sebastian Andersson
    Kim Lundberg
    Alexander Björk
  5. Esox Lucifers Håkan Nordberg
    Arnel Derelon
    Björn Enenge
  6. Den onde den gode den fule Mikael Udehn
    Anton Berglund
    Markus Udehn
  7. South End Anglers Pierre Cardoso
    Christoffer Persson
    Michel Cardoso
  8. Verona motor Fishing Team mathias thoren
    tomas andersson
    christer bengtsson
  9. Mojoboats South / Guldmunkarna Oskar Wilnersson
    Eric Thunberg
    Richard Thunberg
  10. MSF Garagebait Fredrik Magnusson
    Fredrik Alminger
    Benny Hamlet
  11. Team Dalton Brothers Andé Ryberg
    Oliver Centrèn
  12. Gefle Profish Team 1 Patrik Carlsson
    Freddie Nurmi
  13. DARTS PREDATORS Mårten Johansson
    Martin Bergman
    Stefan Persson
  14. Lindahls Fiske&Natur Lars Lindahl
    Anders Mikaelsson
  15. BPM Anders Jonsson
    Rikard Didriksson
    Per Lundstedt
  16. Hooked by Ujvari Peter Ujvari
    Anders Ujvari
  17. Team Rockabilly Fishing Kent Olsson
    Marcus Lindgren
    Johan Gröndahl
  18. Team Enstöringarna Rickard Gustafsson
    Elias Olofsson
    Tim Johnsson
  19. Catch and win fishing team Victor Felix
    Anton Borg
    Johannes Liljegren
  20. Daphex Fishing Sweden 2 Mattias Lindström
    Martin Tjulin
    Oliver Andersson
  21. Silverfisk Johan Holmgren
    Tommy Nilsson
  22. Team Slangsnabben fiske Viktor Erlandsson
    Oskar Erlandsson
    Björn Uddman
  23. Team Piscandi Björn Berg
    Tommy Petersén
    Daniel Örnestav
  24. Happy Angler Joel Pilot
    Josef Pilot
    Jonas Olsson
  25. PÅSLAGET Adam Paskén
    Andreas Strömberg
    Emil bergman
  26. JMV 21 Mattias Fransson
    Mikael Andersson
    Gunnar Zackrisson
  27. TEAM LOCATION Lukas Bergström
    Fredrik Willby
    Christian Enbom
  28. Virveln W.O.G.S. Konsta Lyhnakis
    Joakim Nätterquist
    Per Larsson
  29. StammyBeach 2 Tobias Kärrbrand
    Ranet Barkman
    Olle reinholdsson
  30. Team Argos Active Jonatan Nellfors
    Jonatan Backlund
    Andreas Perdén
  31. Team Fiskekampen Peter Larsson
    Robin Andersson
    Per Linderdahl
  32. Fiskejunkies Fredrik Gren
    Magnus Karlsson
    Johan Nyström
  33. TEAM MÖRTFÖDD 2 Fredrik Vikström
    Hampus Eriksson
  34. TEAM GRÖN TERMOS Tomas Nyberg
    Anders Nilsson
    Kristian Nilsson
  35. Team PikeRockers Benny Andersson
    Johan Karlsson
  36. Team Tre Krokars Fredrik Karlsson
    Henrik Jensen
  37. Team HooKINGS Viktor Karlsson
    Henrik turesson
  38. Raymarine Pikhunters Jari Göras Axner
    Eero Haara
    Jussi Jaanus
  39. Wishes for Fishes Joakim Wall
    Tommy Isaksson
    Ulrik Strand
  40. Team GäddSlem Viktor Rosklint
    Martin Damberg
  41. Team Två Spön Andreas Kalfholm
    Gustaf Olhsson
  42. Team Tracker Dalarna Thomas Norman
    Marcus Johansson
    Jonas Kastberg
  43. Fox Rage / Pike Fighter Germany Jürgen Willig
    Lars van Heesch
    Hans Jürgen van Heesch
  44. Team Finnjävlar Tommy Suomela
    Pierre Westin
    Christer Suomela
  45. Team Pikefly Martin jonsson
    Tobias svensson
  46. TEAM FAGERSTA GÄDDHÄNG Tom Bragesjö
    Hugo Bragesjö
  47. Team Gäddstorm 2 Casper Wass
    Andreas Ingrids
    Nicklas Hallnor
  48. S.P.A.T Fredrik andersson
    Henrik Lindqvist
  49. Team WLF Jimmy Bäcklund
    Mathias Falander
    Robert Linden
  50. Team DEA 1.0 Daniel Eriksson
    Tobias Andreen
    Mattias Dahlqvist
  51. Caesar Lures Mikael Hedsén
    Kenneth Wennerqvist
    Fredrik Mouton
  52. Team Rubber Junkies Christopher Eklund
    Fabian Forsgren
    Patrik Jakobsson
  53. WOLFYARD PIKERS Dennis Holmberg
    Krister Lundgren
    Joakim Mörtzell
  54. TEAM PMC Mike Karlsson
    Gert-Ove Bylander
    Anders Björk
  55. Sjövilt Fredrik Schlecker
    Johan Leiding
    Mattias Ljungqvist
  56. Team Dalarnassportfiske 2 Peter söderlund
    Leffe Eriksson
  57. Lakeland Fishing Pontus Svärd
    David Gustafsson
  58. TEAM GÄDDSTORM Haris Beganovic
    Martin Janers
  59. Patriot sweden fishing te@m Emil larsen
    Fredrik olsson
    Michael heydeck
  60. Oakstream fishing team Jens Ekström
    Linus Pettersson
    Christer Eriksson
  61. Team Traktor.Spinn Jems Martinsson
    Tobias Frid
    Olle Martinsson
  62. Skäve farmers Daniel Mårts
    Jens Eriksson
  63. Team Småpojkar Samuel Ternelius
    Gustav Samuelsson
    Felix Pettersson
  64. Team KAP Johan Palmqvist
    Johan Karvik
    Henrik Angel
  65. Team Glupsk Viktor Hult
    Magnus Svensson
    Mathias Eriksson
  66. Gubbkeps David Hall
    Niklas Larsson
    Lars Sponton
  67. Team norreskog Peter andersson
    Andreas Lind
  68. SpinnSport Roger Nilsson
    Christina Nilsson
  69. Team PPJ Joakim Pinola
    Pär Lagerberth
  70. Team meangreen Magnus Johansson
    Mikael Wallin
    Magnus Wallin
  71. Team Rockabily Fishing Fredrik Arvidsson
    Kim Andersson
    Jimmy Henriksen
  72. Team Snålvatten 2.0 Jonas Karlsson
    Isabel Syrjä
  73. Team loobilures Jim Mannfolk
    Robert mannfolk
    Tobias nordblad
  74. CWC Fishingteam 2 Jon Persson
    Johan Löfström
  75. DJ & D Jan Björklund
    Daniel Karlsson
    Daniel Wattman
  76. Team Keep it simple tony huotari
    sebastian nordström
  77. Team DiTo Tobias Carlsson
    Johan Hake
    Dick Samuelsson
  78. Yamaha Marine Store Lars Bergström
    Kalle Stenhammar
    Conny Friman
  79. Bat Fastards Oskar Arestål
    Daniel Bennet
    Andreas Åsberg
  80. Team Guiderna Petri Lehtonen
    Bo Lundgren
    Christoffer Esseen Larsson
  81. TEAM JSR FISHING Jimmy Lind
    Robert Belin
    Stefan Hellkvist
  82. Team Mothugg Jörgen Hedberg
    Stefan Hallin
    Jonas Angler
  83. Team burköl Daniel wiklund
    Christer wiklund
    Mikael wiklund
  84. Gäddexpressen Jens Ekhamn
    Micke Södergren
    Stefan Holmudd
  85. Pikeispike Björn Persson
    Fredrik Persson
    Alexander Johnson
  86. Pajkarna Oscar Jönsson
    Mattias Granlund
    Viktor Larsson
  87. WaideLures PikeBusters Peter Jansson
    Ola Lindgren
    Lars Broberg
  88. Team grundlarm Daniel Nylund
    Magnus nordlund
    Joakim Johansson
  89. Sjö & Havsguiderna Christian Jansson
    Ulrika Hedbom
  90. GEFLE PROFISH TEAM 2 Robin wikström
    Andreas ölander
    Tim eriksson
  91. Västertorps Hjärta Henrik Feldtman
    Patrik Askenstål
  92. Vgd predator Mathias Wilhelmsson
    Fredrik stålknapp
    Daniel Nordquist
  93. DAPHEX Fishing Sweden 1 Patrick Thelin
    Jimmy Lundbäck
    Tobias Grönkvist
  94. Pär&Pär Pär Åkesson
    Jonas Andersson
    Pär Rosenquist
  95. Team Fiske Farsorna Fredrik Lennings
    Kristoffer Åkesson
    Simon Wilnerzon
  96. Team Sumo / BNH Albin Rahm
    Eric Karlsson
    Alexander Andersson
  97. Team vänsterböj Niklas wallenström
    Robin moberg
    Mikael Wallenström
  98. Marinsystem Daniel Klareus
    Ted Vesterlund
    Andreas Engström
  99. Team OP Pierre Karlsson
    Oskar Alvarsson
  100. Slips Magnus Holtmar
    Olle Lundstedt
    Rasmus Grebacken
  101. Team Gäddai Knights Alexander Johansson
    Adam Liljedahl
    Ludwig Ceverinsson
  102. Hazardous baits Nebojsa Djordjevic
    Nemanja Bukvic
  103. TEAM KEEP IT SIMPLE 2 Daniel Mårtensson
    Joakim Nilsson
  104. Almightyanglers Emil Hagström
    Peter Hagström
    Markus Bergman
  105. CWC Fishing Team 1 Jimmy Lindahl
    Michael Bergander
    Stefan Trumstedt
  106. ST Pike Martin Svanäng
    David Thunberg
  107. Team HFK Daniel Joneström
    Andreas Jernberg
    Jonas Skotte
  108. Team F.E.T Andreas Forss
    Tom Eklund
    Robin Tarander
  109. Team Talgoxe Mikael Mattsson
    Robin Wahlqvist
    Niklas Njurling
  110. Team Pikeman and Robin Joins Roach al Ghul Robin Wallberg
    Nicklas Henriksson
  111. Team Ljungby Jerks Magnus Paulsson
    Mathias Ahlberg
    Stefan Eriksson
  112. Team renzstein / x3m Fredrik Renz
    Fredrik Blom
  113. Usama Bin Fladen Tuomas Meriläinen
    pauli hytönen
    Mikael Selin
  114. Team Betestillverkningsverkstaden Marcus Bolander
    Jörgen Johansson
    Thomas Johansson
  115. TEAM Gagball Patrick Thörnberg
    Niclas Otter
  116. Team Karlskronafiske Viktor Vestergård
    Willy Björk
    Håkan Björk
  117. Team MouseFishing / Jiggar.nu Andreas Andersson
    Tony Andersson
    Mickael Nilsson
  118. ZAPTEAM GBG Reine Törnkvist
    Tim Suoranta
    Joakim Strandberg
  119. Team EFFZETT Sweden Christer Olsson
    Göran Hjelm
  120. Team Stöt Petter Persson
    Mattias Kjelsson
    Tony Edström Olsson
  121. ETTAN LÖS Max Bruce
    Calle Lundblad
  122. Team Predatorguiderna / Esox Gear - Jeden Tommy Jansson
    Sebastian Eriksson
  123. Snipjägarna Daniel Johansson
    Roger Carlsson
    Patrik Carlsson
  124. Team Mojoboats Victor Söderberg
    Chrisse Ericsson
    Albin Sharghi
  125. FF Pike Fredrik Hansson
    Eero Antton Mononen
    Fredrik Qvicker
  126. Team Gäddhuve Markus Karlsson
    Robin Tegebjer
    Sebastian Lindfors
  127. Dead Men Fishing Stefan Magnusson
    Thomas lindberg
    Magnus Rosenblom
  128. MAD PIKERS Mikael de Bruijn
    Alex Hägg
  129. Pikes for dummies Peter Sjögren
    Reine Gustavsson
  130. Team Kurresfiskeshop Tomas Svenberg
    Joel Ansorge
    Joakim Berglund
  131. Jiggar.nu Black Jakob Hanc
    Egron Nilsson
    Björn Boström
  132. Team Arctic Pike Gustaf Gröning
    Nils Wallin
    Daniel Noriega Fälth
  133. Outbackfishing Lars Ljunggren
    Mattias Forsberg
    Fredrik Stjernholm
  134. Team Heavy Baiters Martin Eriksson
    Mathias Karlsson
    Henrik Eriksson
  135. Gefle Profish Team 4 Anders Westring
    Bo Eliasson
  136. Team Fishingingday Johan Skoglund
    Andreas Bjerendahl
    Patrik Bjerendahl
  137. #kungfupanda Robert Johansson
    Petter Dahl
  138. Swe.pikefishing Andreas Tarander
    Jonas martinsson
    Niklas Nordström
  139. Team Vallda Fishing Joel Waje
    Erik Jonasson
    Fredrik Larsson
  140. Team Hayden / Stratos Erik Börjesson
    Niclas Carlsson
  141. TeamSnubbarna Joakim Jegestad
    Robert Eriksson
  142. Team Gäddhäng / Bengtssons Robert Gerhardsson
    Rickard Lagerqvist
    Richard Kullmer
  143. Team Jokers Anders Törnström
    Jimmy Nyhlén
    Claes Lundqvist
  144. Årsta Pike Masters Pär Carlsson
    Ludvig Sandberg
  145. Team Pike Pros Filip Snäck
    Andreas Snäck
    Daniel Treijs
  146. Team PikeKnuckles Joakim Lindström
    Jonathan Forsberg
    Hannes Scott
  147. Hidehook & friends Marcus Larsson
    Viktor Kalèn
  148. Uppsala Pike Brigade (Team Kilen) Henrik Hagman
    David Nordström Englund
    Stefan Eriksson
  149. Sfk lodarna Mikael svensson
    Jörgen lundsten
  150. Team Kaos Fishing Charlie Kordes
    Jimmy Eriksson
    Ramus Falk
  151. Team Tre Krokar Rickard Edvinsson
    Erik Antonsson
    Andreas Peterson
  152. Team Gäddjägarna / Trosa Fiskeguide Fredrik Bäck
    Petter Hedborg
    Jens Segrén
  153. MOSSE LURES Anton Månsson
    Gustav Höglund
  154. Team Hk Adam boije
    Pawel Szczerba
    Tobbe larson
  155. ASL Tommy Larsson
    Niklas Anslin
    Andreas Sjöberg
  156. Pike Tribe Sweden André Holst
    Oscar Wahlman
    Hampus Lennartsson
  157. Team Högervev Daniel Axelsson
    Johan Karlsson
    Marcus Wikström
  158. Team Strömvalls Sportfiske Mathias Bergendahl
    Christoffer Blom
  159. Team Ouff! / Esox Gear Steve McVey
    Dennis Horikoshi
    Thomas Hård
  160. Team GOFIKA Jon Wilund
    Per Wilund
    Petter Rosenberg
  161. TEAM HFK2 Karl Marthon
    Oscar Sandberg
    Karl Eriksson
  162. Team Blockstopp Erik Andersson
    Bror E Olsson
    Thomas Larsson
  163. TEAM FAR & SON Daniel Arvidson
    Tomas Arvidson
  164. Mixed tackles Roger Gaardsdal
    Robin troncoso velasques
  165. Lost@c Mikael Ahlström
    Mats idegård
    Dan Jorsenius
  166. IPike Lures Andreas Lindström
    Jesper Näsvall
    Pontus Holmberg
  167. Team Griskris Adam Ericsson
    Emil Olsson
    Marino Gorsic
  168. Active Outfit Per Tjernström
    Viktor Enblom
  169. Team DEA+ Filemon Kristoffer Klasson
    Tobias hogdin
    Emma klasson
  170. Team Dahlund-Brandebo Pontus Dahlund
    Daniel Brandebo
  171. Team RenzStein Jörgen Segerstein
    Paul Rasmusson
    Fredric Segerstein
  172. Tajtlajn Robert Theil
    Malin Theil
    Anders Johansson
  173. Team Marin 2 Andreas Seger
    August Norberg
    Timar Mathiasson
  174. Team FPJ Fredrik Alm
    joakim Treijs
    Pär Sjöholm
  175. Team gladagäddan Anton Nilsson
    Simon gockert
  176. Active Anglers Anton Jansson
    Jesper Worm-Hansen
    Tomas Wahlsten
  177. Team Eastfield William Eksell
    Gustav Meisner
    Adam Orre
  178. Team Danger / Dittdrag.se 1 Daniel Gerber
    Mario Sbrzesny
    Tomas Sköld
  179. Team Danger / Dittdrag.se 2 Johan Palmqvist
    Johan Thelander
    Claes Berg
  180. Mighty Pike Jesper Sjödin
    Ulf Hagman
    Bengt sjödin
  181. *BoC* Fishing Hans Djupsjöbacka
    Mikael Öberg
  182. Spöknäckarna Peter Wester
    Nicklas Aronsson
  183. Team Bengtssons Butiken Alf Eckerström
    Niklas Wilhelmsson
    Christian Fridh
  184. GAME FISH & HUNT TOBIAS STEEN
    NIKLAS JANSSON
  185. Båt & Fiske Karlskrona Johan Svensson
    Ola Kråksberg
    Tommy Pettersson
  186. The Muskyteers Jonas Ed
    André Larsson
  187. JIGGAR.NU ANCHORBAITS Victor Lemon
    Filip Axelsson
    Christoffer Sääw
  188. Pikeachu Oscar Lingefelt
    Anders Gårdlöv
    Olof Roth
  189. Team Finesse Martin Rees
    Per Ljungdahl
  190. Team JAM / ATOM Anders Svahn
    Matti Oksanen
    Jari Oksanen
  191. Biggus dikkus Alex Nyman
    Linus Endahl
    Johan Bertlid

Anmälda men inte betalda/verifierade: 5.

Incheckade och klara för tävling: 186.

» Checka in med bokningskod