Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Sponsorer

Sponsorer

• Båt/trailer/elektronik/beten.
• SM-plaketter.
• Masters-pokaler.
• Vinnarteam till nästa säsongs Fly VS Jerk.

Sidan kommer att uppdateras med mer info under säsongen.

Sponsorer

.

Catch With Care - CWC: Titelsponsor

Drev.se: Huvudsponsor

Linder: Huvudsponsor

Humminbird: Huvudsponsor

Raymarine: Huvudsponsor

Costa: Huvudsponsor

WestGear: Sponsor

Minn Kota: Sponsor

StrikePro: Sponsor

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. JMV Mattias Fransson
    Gunnar Zackrisson
  2. Team Gäddai Knights Alexander Johansson
    Adam Liljedahl
    Ludwig Ceverinsson
  3. JTS Fishing Jimmy åsedal
    Stefan Svahn
    Tommy Timonen
  4. Team Tjuvfiske Daniel Karlsson
    Andreas Lindberg
    Joel Hallberg
  5. Verona motor Fishing Team mathias thoren
    tomas andersson
    christer bengtsson
  6. MSF Garagebait Fredrik Magnusson
    Fredrik Alminger
    Benny Hamlet
  7. Team Enstöringarna Rickard Gustafsson
    Tim Johnsson
    Elias Olofsson
  8. Team Haby Anders Bengtsson
    Peter Blomqvist
    Nils-Bruno Bengtsson
  9. Team Bottennappet Viktor Hentilä
    Andre Hagman
  10. ZAPTEAM GBG Reine Törnkvist
    Joakim Strandberg
    Tim Suoranta
  11. StammyBeach 2 Tobias Kärrbrand
    Ranet Barkman
    Olle reinholdsson
  12. Esox Lucifers Håkan Nordberg
    Björn Enenge
    Arnel Derelon
  13. Den onde den gode den saknade Mikael Udehn
    Markus Udehn
  14. Team Pig Pike Rasmus Borginger
    Reine Viklund
  15. Lakeland Fishing Pontus Svärd
    David Gustafsson
  16. Team DEA Tobias Andreen
    Daniel Eriksson
    Mattias Dahlqvist
  17. Team Strömvalls Sportfiske Mathias Bergendahl
    Christoffer Blom
  18. Sivedal Joel Sivedal
    Erik Sivedal
    Björn Sivedal
  19. Team Sam laget Malin Theil
    Robert Theil
  20. Hjert Anton Hjert
    Peter Hjert
  21. Team GäddZilla Peter Eriksson
    Hampus Pacholik
    Krister Karlsson
  22. Team Tre Krokar Rickard Edvinsson
    Erik Antonsson
    Andreas Peterson
  23. TEAM GULA FARAN Johannes Magnusson
    Jesper Nilsson
  24. DE TRE KROKARNA Tobias Larsson
    Robert Larsson
    Jon Wilund
  25. Team DEA+ Filemon Kristoffer Klasson
    Emma klasson
    Tobias hogdin
  26. SJ Jens Engvall
    Stefan Persson
  27. E Du Go Eller? Joel Waje
    Fredrik Larsson
  28. Mixed tackles Roger Gaardsdal
    Robin troncoso velasques
  29. Monkey Mafia Pontus Malmström
    Patrik Malmström
    Arvid Malmström
  30. SKENE JÄRN Denis Fracila
    Christoffer Heurlin
    Fredrik Johannesson
  31. Team Splint Björn Edman
    Gustav Bernestål
    Christoffer Holmgren

Anmälda men inte betalda/verifierade: 1.

Incheckade och klara för tävling: 30.

» Checka in med bokningskod