Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Liverapportering

Liverapportering


Ange en giltig bokningskod fär att få fram din LIVE-länk:

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. Oakstream fishing team Jens Ekström
    Christer Eriksson
    Linus Pettersson
  2. SWEETPIKE Roger Wallerström
    Sebastian Wallerström
  3. Silverfisk Johan Holmgren
    Tommy Nilsson
  4. Team Predatorguiderna / Esox Gear - Jeden Tommy Jansson
    Sebastian Eriksson
  5. DAPHEX Fishing Sweden 1 Patrick Thelin
    Tobias Grönkvist
    Jimmy Lundbäck
  6. Gädd-JAM Jakob Silow
    Micke Ammer
  7. Team Silver Skanstull Marin Daniel Bennet
    Oskar Arestål
    Lasse Litzell
  8. TEAM CLAFH Christopher Lybäck
    Fredrik Hedenlind
  9. Pike Warriors Mattias van Dinther
    Andreas Hallberg Indola
    Joachim Pedersen
  10. Heavy Bänders Henrik Solberg
    Daniel Larsson
    Tomas Kjäll
  11. Snoek Doggy Dogg Tomi Suuronen
    Oscar Lernell
  12. Gädderalen Marcus Johansson
    Albin Einarsson
  13. Sjö & Havsguiderna Christian Jansson
    Ulrika Hedbom
    Erik Honkamäki
  14. Happy Angler Joel Pilot
    Josef Pilot
    Jonas Olsson
  15. Mighty Pike Jesper Sjödin
    Ulf Hagman
    Bengt sjödin
  16. BPM Rikard Didriksson
    Anders Jonsson
    Per Lundstedt
  17. Team Aztek Tomi Paavola
    Jimmy Söderlind
    Oscar Höglund
  18. Caesar Lures Mikael Hedsén
    Fredrik Mouton
    Kenneth Wennerqvist
  19. Team Leech 4 Esko Lautensack
    Sami Virtanen
    Lars-Ove Pettersson
  20. Team Blomgren Jörgen blomgren
    Jesper blomgren
    Claes Elgebrandt
  21. Pikeispike Björn Persson
    Alexander Johnson
    Fredrik Persson
  22. Team Två Spön Andreas Kalfholm
    Gustaf Olhsson
  23. Gubbkeps Niklas Larsson
    David Hall
    Lars Sponton
  24. Team Abu Sebile Lasse Cajander
    Jari Paakkunainen
    Henrik Karlen
  25. Active Outfit Per Tjernström
    Viktor Enblom
  26. Team Hugget Daniel Klasson
    Matti Marjamäki
    Lars-Åke Åhlenius
  27. PÅSLAGET Adam Paskén
    Emil bergman
    Andreas Strömberg
  28. ST Pike Martin Svanäng
    David Thunberg
  29. Usama Bin Fladen Tuomas Meriläinen
    Mikael Selin
    pauli hytönen
  30. Team Tunghugg 2 Simon Bergström
    Dragan Nedeljkovic
    Kenneth Forsell
  31. Team TungHugg 1 Zet Alonzo
    Johan Staaf
  32. Team NHB Christopher Arunasalam
    Oskar Karlefur
  33. IPike Lures Andreas Lindström
    Jesper Näsvall
    Pontus Holmberg
  34. Team F.E.T Tom Eklund
    Andreas Forss
    Robin Tarander
  35. Sjövilt Fredrik Schlecker
    Johan Leiding
    Mattias Ljungqvist
  36. Team Tröjan Anders Eriksson
    Patricio Esteban Vidal Yévenes
    Christopher Andreas Wesslén
  37. Team Gäddjollen Cristoffer Collander
    Henrik Elander
    Joseph Mellergård
  38. Hookoholic Kent Andersson
    Christian Dahlgren
  39. LuthMäkiLures prostaff Micke saikanmäki
    Simon nygren
  40. Team vänsterböj Niklas wallenström
    Robin moberg
    Mikael Wallenström
  41. Team EFFZETT Sweden Göran Hjelm
    Christer Olsson
  42. Gone Fishing Robert Brodén
    Thomas Brodén
    Kenth Brodén
  43. Team Almsveds Felix Almsved
    Erik Almsved
    Isabelle Edlund
  44. Team Piscandi Björn Berg
    Tommy Petersén
    Daniel Örnestav
  45. Team Ouff! / Esox Gear Steve McVey
    Thomas Hård
    Dennis Horikoshi
  46. Bananjävlarna Martin Ajnefelt
    Alexander Blomquist
    Alex Meyer
  47. TEAM VIKSBERG 1 JAKOB RUTKVIST
    ALEKSANDER BOSKOVIC
  48. Team Apex Anton Wahlberg
    Anton Axefors
  49. Daphex Fishing Sweden 2 Mattias Lindström
    Martin Tjulin
    Oliver Andersson

Anmälda men inte betalda/verifierade: 1.

Incheckade och klara för tävling: 48.

» Checka in med bokningskod