Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Liverapportering

Liverapportering


Ange en giltig bokningskod fär att få fram din LIVE-länk:

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. Team PikeRockers Benny Andersson
    Johan Karlsson
  2. Team Krökta Krokar Mattias Nyström
    Christoffer Brors
  3. JMV Mattias Fransson
    Gunnar Zackrisson
  4. PFC Joakim Palmér
    Christoffer J Lindell
    Marcus Wiberg
  5. Team Fiske Farsorna Fredrik Lennings
    Simon Wilnerzon
    Kristoffer Åkesson
  6. TEAM PMC Mike Karlsson
    Gert-Ove Bylander
    Anders Björk
  7. Team KAP Henrik Angel
    Johan Palmqvist
    Johan Karvik
  8. Blom Oscar Blom
    Christopher Blon
  9. Team Tappad Oscar Altkvist
    Niclas Johansson
    Anton Solinen
  10. Team Lost Tommy Karlsson
    Patrik Sääv
    Walter Wallin
  11. Team Strand hugg Jonny Stenbäck
    Johan Hoff
    Thomas Atting
  12. Verona motor Fishing Team mathias thoren
    tomas andersson
    christer bengtsson
  13. Team Lincopia Martin Koivisto
    Eric Danielsson
    Niklas Töndel
  14. Hazardous baits Nemanja Bukvic
    Nebojsa Djordjevic
  15. Wishes for Fishes Joakim Wall
    Tommy Isaksson
    Ulrik Strand
  16. Team Pikemeister Dennis Hermansson
    John Schedrin
    William Hermansson
  17. team gäddhänget Viktor Isaksson
    Theo Perlerot
  18. Team Enstöringarna Rickard Gustafsson
    Tim Johnsson
    Elias Olofsson
  19. Team Insjöhaj Mattias Trofast
    Jimmie Josefsson
  20. Team GäddSlem Viktor Rosklint
    Martin Damberg
  21. One Lami Fishing Emil Haglund
    Marcus Larsson
    Viktor Kalèn
  22. Team Esox lucius Mattias Grännö
    Rasmus Johansson Oliw
    Erik Brusbäck
  23. Atom Sebbe forsman
    Kim landberg
    John Lidén
  24. TEAM GRÖN TERMOS Tomas Nyberg
    Anders Nilsson
    Kristian Nilsson
  25. IFÖ Karl Cederblad
    Mikael Andersson
  26. Team Bengtssons Butiken Alf Eckerström
    Niklas Wilhelmsson
    Christian Fridh
  27. Lakeland Fishing Pontus Svärd
    David Gustafsson
  28. Hookoak pike team Tony Stridh
    Robert Breiner
  29. TEAM BEARD 2 Per Gustafsson
    Robin lindsten
  30. Team Fjäll Christer Nyqvist
    Jonas Karlsson
    Martin Svensson
  31. Team Kurresfiskeshop Tomas Svenberg
    Joel Ansorge
    Joakim Berglund
  32. Reflex Jimmy linden
    Fredrik Johansson
    Mikael Johansson
  33. Team Strömvalls Sportfiske Mathias Bergendahl
    Christoffer Blom
  34. Team HooKINGS Henrik turesson
    Viktor Karlsson
  35. Fiskejunkies Fredrik Gren
    Johan Nyström
    Magnus Karlsson
  36. Team Tre Krokar Rickard Edvinsson
    Erik Antonsson
    Andreas Peterson
  37. Team Happy hookers Jonas Andersson
    Rafid Werdina
    Domagoj Vidovic
  38. Team Marin 2 Andreas Seger
    Timar Mathiasson
    August Norberg
  39. JoMi Michael boström
    Jon Wilund
  40. Spända Spön Gustav Wegelius
    David Ehne
  41. Team Splint Björn Edman
    Gustav Bernestål
    Christoffer Holmgren

Anmälda men inte betalda/verifierade: 3.

Incheckade och klara för tävling: 38.

» Checka in med bokningskod