Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Liverapportering

Liverapportering


Ange en giltig bokningskod fär att få fram din LIVE-länk:

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. JMV Mattias Fransson
    Gunnar Zackrisson
  2. TEAM PMC Mike Karlsson
    Gert-Ove Bylander
    Anders Björk
  3. S.P.A.T Fredrik andersson
    Henrik Lindqvist
  4. MSF Garagebait Fredrik Magnusson
    Fredrik Alminger
    Benny Hamlet
  5. Hidehook & friends Marcus Larsson
    Emil Haglund
    Viktor Kalèn
  6. Team Köldstel Jimmy Höök
    Mikael Johnsson
    Robin Sundvall
  7. SLAN Mikael Alm
    Karl Cederblad
    Johan Öhman
  8. Team DiTo Johan Hake
    Dick Samuelsson
    Tobias Carlsson
  9. Esox Lucifers Håkan Nordberg
    Björn Enenge
    Arnel Derelon
  10. Den onde den gode den fule Mikael Udehn
    Markus Udehn
    Anton Berglund
  11. Uti vår hage Magnus Bergström
    Martin Broberg
    Fredrik Broberg
  12. TEAM 99 INTE HELT 100 Johan Cullberg
    Daniel Andersson
    John-Anders Hansson
  13. Team Gaddr David broberg
    Fredrik Bodehed
    Henrik Packendorff
  14. Lakeland Fishing v2 Pontus Svärd
    David Gustafsson
    Patrik Green
  15. Team Vallda Fishing Joel Waje
    Fredrik Larsson
    Erik Jonasson
  16. Hajen dönönönöh Robbin Bergqvist
    Johannes Kollbratt
  17. Team DEA 1.0 Daniel Eriksson
    Mattias Dahlqvist
    Tobias Andreen
  18. HJFK Fredrik Broms
    Oscar Wåhlin
    Martin Stenlert
  19. Team Ålen Marcus Jansson
    Niklas Svedjenäs
    Oscar Svedjenäs
  20. Team Tre Krokar Rickard Edvinsson
    Erik Antonsson
    Andreas Peterson
  21. Tajtlajn / Leech Andreas Mattson
    Emin Lager
    Alexander Lexèn
  22. Team Strömvalls Sportfiske Mathias Bergendahl
    Christoffer Blom
  23. Mixed tackles Roger Gaardsdal
    Robin troncoso velasques
  24. Team Hayden / Stratos Erik Börjesson
    Niclas Carlsson
  25. Noll Koll Kalle Danhäll
    Joel bjurhed
    Johan Madsen

Anmälda men inte betalda/verifierade: 0.

Incheckade och klara för tävling: 25.

» Checka in med bokningskod