Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Incheckning

Incheckning


Ange en giltig bokningskod för ett betalt/verifierat team för att kunna checka in.

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. Team Predatorguiderna / ESOX GEAR Dwie Jonatan Jernberg
    Ronny Emterborn
  2. Redneck Legacy Lures / Gäddsällskapet UppsalaPikeBrigade Christoffer Storback
    Martin Blomqvist
    Anders Blomqvist
  3. Team Toppögla Johnny Rimblad
    Rezgar Waicy
    Emil Lilja
  4. GAME FISH & HUNT NIKLAS JANSSON
    TOBIAS STEEN
    FREDRIK MALMSTEDT
  5. Roz fiske Robert szorath
    Jesper Gustavsson
    Alexander strid
  6. Team Predatorguiderna / Esox Gear - Jeden Tommy Jansson
    Sebastian Eriksson
  7. South Predator Fishing Team Robin Hjärtenflo
    Philip Lindberg
  8. DARTS PREDATORS Mårten Johansson
    Stefan Persson
    Martin Bergman
  9. SLAN Mikael Alm
    Karl Cederblad
    Johan Öhman
  10. JMV 21 Mattias Fransson
    Gunnar Zackrisson
    Mikael Andersson
  11. Team Piscandi Björn Berg
    Tommy Petersén
    Daniel Örnestav
  12. Sfk lodarna Mikael svensson
    Jörgen lundsten
  13. Silverboats Skanstull Marin Lasse Litzell
    Bert Mårdh
    Mats Schiöld
  14. Team Blockstopp Erik Andersson
    Bror E Olsson
    Thomas Larsson
  15. Team Plog Jonnie Kjellberg
    Andreas Melker
  16. team patriot sweden Fishing te@m Emil larsen
    Michael heydeck
  17. Team renzstein / x3m Fredrik Renz
    Fredrik Blom
  18. Team RenzStein Jörgen Segerstein
    Fredric Segerstein
    Paul Rasmusson
  19. MasterBaiters jimmy thuresson
    mattias forselius
    Joakim Bonde
  20. Gefle Profish Team 4 Anders Westring
    Bo Eliasson
  21. Team Traktor.Spinn Jems Martinsson
    Olle Martinsson
    Tobias Frid
  22. Team Mothugg Jörgen Hedberg
    Jonas Angler
    Stefan Hallin
  23. Team Snubbarna Robert Eriksson
    Joakim Jegestad
  24. Sillstryparslaktarna Magnus Morath
    Mikael Lundqvist
    Tobias Lindgren
  25. TEAM FAR & SON Daniel Arvidson
    Tomas Arvidson
  26. Team tranholmen Erik angervall
    Jacob Cronehag
    Jimmy Söderberg
  27. Team Danger / Dittdrag.se 1 Daniel Gerber
    Mario Sbrzesny
    Tomas Sköld
  28. Team Danger / Dittdrag.se 2 Johan Palmqvist
    Johan Thelander
    Claes Berg
  29. Biggus dikkus Alex Nyman
    Johan Bertlid
    Linus Endahl
  30. Mört&Belåten2 / Bengtssons Niklas Josefsson
    Jacob Ståhl
    Mikael Axelsson
  31. Team Bengtssons Butiken Alf Eckerström
    Niklas Wilhelmsson
    Christian Fridh
  32. Båt & Fiske Karlskrona Johan Svensson
    Ola Kråksberg
    Tommy Pettersson
  33. Team GOFIKA Jon Wilund
    Petter Rosenberg
    Per Wilund
  34. Team Marin 3 Andreas Seger
    August Norberg
  35. #kungfupanda Robert Johansson
    Petter Dahl
  36. Team Ouff! / Esox Gear Steve McVey
    Thomas Hård
    Dennis Horikoshi
  37. Flugfiskeshopen / Tajtlajn Patrik Ramfjord
    Simon Engström
    Andreas Mattson

Anmälda men inte betalda/verifierade: 4.

Incheckade och klara för tävling: 33.

» Checka in med bokningskod