Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Incheckning

Incheckning


Ange en giltig bokningskod för ett betalt/verifierat team för att kunna checka in.

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. Team Traktor.Spinn Jems Martinsson
    Olle Martinsson
    Tobias Frid
  2. South End Anglers Pierre Cardoso
    Michel Cardoso
    Christoffer Persson
  3. Småland Sportfiske 1 Thomas Kofler
    José Luis Mendez Acosta
    Stefan Kießler
  4. Småland Sportfiske 2 Udo Seeger
    Christoph Schulthess
    Piotr Lycyniak
  5. Småland Sportfiske 3 / Bullseye Fishing David Baehr
    Alexander Kubica
    Markus von Euw
  6. Team Björks Ringsjön Christian Jönsson
    Jim Jönsson
    Kristoffer Dalsved
  7. Rolfs söner Henrik Wremert
    Niklas Andersson
    Peter Garmfors
  8. Gädda Jakob Karlsson
    Alexander Mattisson
    Sebastian Åkesson
  9. Pär&Pär Pär Åkesson
    Pär Rosenquist
    Jonas Andersson
  10. Team_Landat Alexander Svensson
    Marcus Larsson
    Kim Nilsson
  11. TTF Jimmy Blomkvist
    Tim Göstasson
    Linus Sandberg
  12. Team renzstein / x3m Fredrik Renz
    Fredrik Blom
  13. Team beard 1 Karl olsson
    Per Jonsson
  14. Team Wolf Pike Jan Syrén
    Joel Karlsson
    John Karlsson
  15. Gädderalen Marcus Johansson
    Albin Einarsson
  16. Raymarine PRO Team 2 Daniel Krejic
    Ola Dahl
    Benny Erleus
  17. MAD PIKERS Mikael de Bruijn
    Alex Hägg
  18. Team Hobby&Fiske Martin Udd
    Veronica Mjösberg
    Thomas Björklund
  19. Team Pikefly Martin jonsson
    Tobias svensson
  20. SpinnSport Roger Nilsson
    Christina Nilsson
  21. Team RenzStein Jörgen Segerstein
    Fredric Segerstein
    Paul Rasmusson
  22. Team Monster 1 Bjarne Klinteback
    Jens Klinteback
    Jochem Numan
  23. Fiskargänget Emil Isaksson
    Johan Bergkvist
  24. Mojoboats South / Guldmunkarna Oskar Wilnersson
    Eric Thunberg
    Richard Thunberg
  25. Team ESOXARNA Jörgen Karlsson
    Ingmar Svensson
  26. Team Bostorp Jörgen Johansson
    Mikael Lindskog
  27. CWC Fishing Team 1 Jimmy Lindahl
    Michael Bergander
    Stefan Trumstedt
  28. South Predator / Pikestuff Productions Fishing Team Robin Hjärtenflo
    Philip Lindberg
    Andreas Nilsson
  29. Mört&Belåten / Bengtssons Wictor Holmberg
    Jacob Ståhl
    Niklas Josefsson
  30. TEAM PMC Mike Karlsson
    Gert-Ove Bylander
    Anders Björk
  31. Team Naviguide / Motorguide Erik Petersson
    Jerry Widell
    Pontus Kraft
  32. TN Lures / LSFF-Fiskedask Tommy Nielsen
    Jimmie Thörnström
  33. Team LinQ SportFishing Anders Lindqvist
    Ulf Pettersson
    Linus Rudolfsson
  34. Båt & Fiske Karlskrona Johan Svensson
    Ola Kråksberg
    Tommy Pettersson
  35. Team R.O.D Victor Fahlberg
    Göran Fahlberg
  36. Team Bulk Anders Brink
    Jörgen Lindell
  37. Verona motor Fishing Team mathias thoren
    tomas andersson
    christer bengtsson
  38. Fishing for fun Magnus Stendahl
    Jens Norblad
    Håkan Granqvist

Anmälda men inte betalda/verifierade: 0.

Incheckade och klara för tävling: 38.

» Checka in med bokningskod