Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Incheckning

Incheckning


Ange en giltig bokningskod för ett betalt/verifierat team för att kunna checka in.

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. Team CSM Christoffer Jansson
    Simon Högberg
    Mårten Vilhelmsson
  2. CWC Fishingteam 2 Jon Persson
    Johan Löfström
    Albin Sharghi
  3. TEAM Gagball Patrick Thörnberg
    Niclas Otter
  4. Team Ezoko Peter Almlöf
    Per-Arne Messing
    Tobias Gustavsson
  5. Team Fiskekampen Peter Larsson
    Robin Andersson
    Per Linderdahl
  6. Team Hugg Nurå Söderhamn Claes Eriksson
    Jonas Eriksson
  7. Team Raymarine Richard Thorstrand
    Anton Östlund
    Alexander Thorstrand
  8. Team Blockstopp Erik Andersson
    Bror E Olsson
    Thomas Larsson
  9. Gefle Profish Team 1 Freddie Nurmi
    Patrik Carlsson
  10. GEFLE PROFISH TEAM 2 Robin wikström
    Tim eriksson
    Andreas ölander
  11. Gefle Profish team 3 Anders Westring
    Bo Eliasson
  12. Team Betestillverkningsverkstaden Marcus Bolander
    Jörgen Johansson
    Thomas Johansson
  13. Team Skitdålig Mattias Nordgren
    Andy Danielsson
  14. GefleProfish team 99 Martin Bergman Troedsson
    Jonas Byman
    Per Noreen
  15. Tdf Fredrik Lindgren
    Tomas Grees
    David klein
  16. Henrik Mazzanti Henrik Mazzanti
    Niklas Sjöberg
    Anders Lif
  17. Team Dahlund-Brandebo Pontus Dahlund
    Daniel Brandebo
  18. Team Finnjävlar Tommy Suomela
    Christer Suomela
    Pierre Westin
  19. Outbackfishing Lars Ljunggren
    Fredrik Stjernholm
    Mattias Forsberg
  20. TEAM GÄDDSTORM 1 Haris Beganovic
    Martin Janers
    Victor Janers
  21. TEAM MÖRTFÖDD 1 Mikael Wahlberg
    Christian Mulari
  22. TEAM MÖRTFÖDD 2 Fredrik Vikström
    Hampus Eriksson
  23. Team Gäddstorm 2 Andreas Ingrids
    Casper Wass
    Nicklas Hallnor
  24. Team kaos Charlie Kordes
    Jimmy Eriksson
    Leon Olsson
  25. Team Rubber Junkies Christopher Eklund
    Patrik Jakobsson
    Fabian Forsgren
  26. PredatorHunterDalarna Ludvig Eriksson
    Fredrik Eriksson
    Adam Hahne
  27. The Grisarna Robin Lundén
    Fredrik Andersson
    Dennis edvall
  28. Pikesnipers Kristian Ölander
    Jon Jonsson
    Elias Källström
  29. Team Gäddjollen 2 Henrik Elander
    Micael Lundh
    Cristoffer Collander
  30. Team Skithugg marcus florentin
    Hampus Ahlström
    Johan Nellfors

Anmälda men inte betalda/verifierade: 0.

Incheckade och klara för tävling: 30.

» Checka in med bokningskod