Klara för semifinal
Team / Deltagare / Snitt

Incheckning

Incheckning


Ange en giltig bokningskod för ett betalt/verifierat team för att kunna checka in.

Värd / värdbutik

Anmälda team

  1. Team Predatorguiderna / ESOX GEAR Dwie Jonatan Jernberg
    Ronny Emterborn
  2. Team sharkbait Lars Malmberg
    Mikael Axelsson
    Madelene Eriksson
  3. Fascination Street Sportfishing Jens Bogren
    Lakis Vravossinos
    Martin Ahlbäck
  4. Usama Bin Fladen Tuomas Meriläinen
    Mikael Selin
    pauli hytönen
  5. DAPHEX Fishing Sweden 1 Patrick Thelin
    Tobias Grönkvist
    Jimmy Lundbäck
  6. Team jordskepp Henry Petersen
    Patrick Andersson
    William Horvath
  7. Team Lindström Marcus Lindström
    Partik Lindström
  8. Sjö & Havsguiderna Christian Jansson
    Ulrika Hedbom
    Erik Honkamäki
  9. Team Gäddhuve Markus Karlsson
    Sebastian Lindfors
    Robin Tegebjer
  10. Lindahls Fiske&Natur Lars Lindahl
    Anders Mikaelsson
  11. Team Slaklina Nicklas Larsson
    Andreas Gustafsson
    Henrik Kjellin
  12. Daphex Fishing Sweden 2 Mattias Lindström
    Martin Tjulin
    Oliver Andersson
  13. Team Guldglitter Ludvig Eriksson
    Magnus Pollack
    Robert Pollack
  14. Team Bakom ön Nichlas Andersson
    Alexander Neidestam
  15. Team Caddis 2 Robin Persson
    Johan Wiberg
  16. Teamcaddis 1 Sebastian Gustavsson
    Johan Wiebe
  17. Team Aztek Tomi Paavola
    Jimmy Söderlind
    Oscar Höglund
  18. ST Pike Martin Svanäng
    David Thunberg
  19. Team Danger / Dittdrag.se 1 Daniel Gerber
    Mario Sbrzesny
    Tomas Sköld
  20. Team Danger / Dittdrag.se 2 Johan Palmqvist
    Johan Thelander
    Claes Berg
  21. Sjövilt Fredrik Schlecker
    Johan Leiding
    Mattias Ljungqvist
  22. Virveln W.O.G.S. Konsta Lyhnakis
    Per Larsson
    Joakim Nätterquist
  23. Grau Hecht Viktor Löfberg
    Danny Carlsson
  24. Team Benny Böckling Benny Aronsson
    Mikael Flodman
    Ronnie Afzelius
  25. Smells Fishy Tom Fernsten
    Mattias Hell
    Magnus Söderberg
  26. Team Södra Gaffeln 1 Petter Ohlsson
    Magnus Larsson
  27. Team södra gaffeln 2 Mattias Olofsson
    Ronnie Larsson
  28. *BoC* Fishing Hans Djupsjöbacka
    Mikael Öberg
  29. ASL Niklas Anslin
    Tommy Larsson
    Andreas Sjöberg

Anmälda men inte betalda/verifierade: 1.

Incheckade och klara för tävling: 28.

» Checka in med bokningskod